Menu

alle transfers in amateurvoetbal komend seizoen op een rij

0 Comment

De transferdeadline in het amateurvoetbal is verstreken. Alle regionale voetbalclubs hebben hun selectie rond voor komend seizoen.

Opvallend is dat Alphense Boys op de laatste dag van de overschrijvingsperiode bekendmaakte Donovan Oliveira over te nemen van Sparta Rotterdam en dat spits Joey Mantjes vertrekt naar CVC Reeuwijk. ARC-doelman Tony van Ooi wordt assistent-keeperstrainer bij Koudekerk en Justin Poelwijk verruilt Aarlanderveen voor Nieuwkoop.

Eerste klasse (zaterdag): ARC

Nieuwkomers: Gert Labots (FC Rijnvogels), Charlie Windhorst (Nootdorp), Nordin Westenberg (Alphense Boys), Mats Borst, Killian Bouwhuis, Tim van der Dool, Stefan Filippo, Davey Grimmelius, Kenno Klein, Nicky Klerks, Valentijn Oudijk, Niels de Vogel (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Sven Aartman (TAVV), Robbie Nagtegaal (AVV Alphen), Ricardo van Rijswijk (Koudekerk).

Eerste klasse (zondag): Alphense Boys

Nieuwkomers: Saad el Boutaybi (Bodegraven), Mats van Essen (Montfoort), Stanley Mailoa (Woerden), Djazz Manusama (Feyenoord), Donovan Oliveira (Sparta), Ian Quak, Bas van Zoest, Lorenzo van den Berg (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Bilal el Yacoubi (OFC), Joey Mantjes (CVC Reeuwijk), Lars van der Plank (Sportlust ’46), Yusuf Sarica (OFC), Edwin Sudibyo (JOS/Watergraafsmeer), Nordin Westenberg (ARC).

Derde klasse (zaterdag): BSC ’68

Nieuwkomers: Richard Bregman (DVC), Remco Guit (Oosterheem), Rick Harteveld (RCL), Stephan Klamczynski (REMO), Joel Roos (Moerkapelle), Michael Verhoef GHC), Boy van Wijk (Kickers ’69).

Vertrokken: Lennard van den Berg, Erik Meijer (allen lager elftal).

Derde klasse (zaterdag): Floreant

Nieuwkomers: Larsse Verbeek (ASW), Martijn Schreuder, Mitchel Snoek (allen lager elftal).

Vertrokken: Rodney Brouwer (ASW), Jeffrey Hilgeman (ONA), Tony Warmerdam (Be Fair), Houssain Zeryouh (FC Zoetermeer).

Derde klasse (zaterdag): Koudekerk

Nieuwkomers: Gryvo Biya (Woerden), Milad Mansoor (ARC), Jordy Melchert (ARC), Ricardo van Rijswijk (Koudekerk), Rick van Tol (Zevenhoven), Jelle Vergunst (ARC), Rik Vogels (TAVV), Daan van der Zwet (ARC), Marvin Kraan, Daan van Randeraat (allen eigen jeugd), Dave van der Berg, Sam van Tongeren (allen lager elftal).

Vertrokken: Roy van den Berg (TAVV), Bryan van Delft (Zwammerdam), Mitchell Goudkuil (Bernardus), Mark van Leeuwen (Aarlanderveen), Akke Pennin (WV/HEDW), Erwin de Best, Mike Suvaal (allen stoppen), Jeroen van Munsteren (lager elftal Alphia), Mike van Velzen (lager elftal).

Derde klasse (zaterdag): Zwammerdam

Nieuwkomers: Bryan van Delft (Koudekerk), Alex Jansen (clubloos), Robert Paling (AVV Alphen).

Vertrokken: Maarten van Riessen (gestopt), Milan Spruijt (lager elftal ARC).

Derde klasse (zondag): AVV Alphen

Nieuwkomers: Gerard Bruines (Alphia), Nassim Chaouch (ARC), Dennis Uithol (Woubrugge), Marvan Fennich (Montfoort), Jeffrey van Leeuwen (Woubrugge), Robbie Nagtegaal (ARC), Justin Verberg (Woubrugge).

Vertrokken: Kevin Duthler (Ter Leede), Daniel van Leeuwen (Alphia), Jordi van Dam (gestopt).

Vierde klasse (zaterdag): Aarlanderveen

Nieuwkomers: Lekan Adekanye (Alphense Boys), Vincent van den Berg (Zwammerdam), Sallem Chemlali (clubloos), Youp Groenewegen (Zwammerdam), Derk Gruppen (GFC), Hafid Ibrahimi (AVV Alphen), Mark van Leeuwen (Koudekerk), Stan Wijfje (Zwammerdam), Aron Bunnik, Melvin Kranenburg (allen lager elftal).

Vertrokken: Matthijs Vink (Lugdunum), Justin Poelwijk (Nieuwkoop), Louis van den Berg, Damar Sucahyo (allen gestopt), Jos Clemens, Tim Lenting, David van Veen, Jordi Wijfje, Patrick Zwart (allen lager elftal).

Vierde klasse (zaterdag): Alphia

Nieuwkomers: Dion Duurham (Sportief), Ilias Fatah (Sportief), Daniel van Leeuwen (AVV Alphen), Yassine Yagouby (ARC), Bryan de Bruin, Roy van Duijkeren, Sander Egberts, Justin Filippo, Vincent Hoogervorst, Jesse Lipsius, Iskander Nizam Robbert Plug, Daryl Prent, Remco Zuidervliet, (allen lagere senioren).

Vertrokken: Gerard Bruines (AVV Alphen), Stef Kuipers (gestopt), Jeffrey Heppener, Michel de Kruijf, Michel Nolten (allen lager elftal).

Vierde klasse (zaterdag): Hazerswoudse Boys

Nieuwkomers: Thijs van Wetten (Valken ’68).

Vertrokken: Pim Schoonwater (lager elftal), Patrick Wassing (gestopt).

Vierde klasse (zondag): Bernardus

Nieuwkomers: Mike Ammerlaan (Alphense Boys), Joeri Goudkuil (geen club), Mitchell Goudkuil (Koudekerk).

Vertrokken: Gerbrand van Breugel, Mark Roozendaal (beiden gestopt).

Vierde klasse (zondag): Floreant

Nieuwkomers: Khalid Arkiza (Gouda), Said Arkiza (Gouda), Aziz el Bouazzati (Gouda), Hams Mehrach (Jodan Boys), Souhaib Mehrach (Gouda), Karim Oulad (Lombardijen), Mohammed Kalai (ONA).

Vertrokken: Rogilio Swaalep (ONA), Bryan de Vries (AVV Alphen), Benji Antersijn, Jozsef Boerefijn, Nabil Kallache, Ryan Mangre, Robin van der Weerd (allen onbekend).

 

Bron: www.studioalphen.nl